Pojištění Mutumutu vám pomůže, když to budete potřebovat

Pojištění Mutumutu vám pomůže, když to budete potřebovat

Životní pojištění by měl mít uzavřený opravdu každý. I ten nejzdravější a nejschopnější jedinec totiž nikdy neví, co ho potká. Úraz, nepříjemné onemocnění nebo úmrtí. Na tyto situace nikdo nechce myslet, přesto se stávají a je dobré na ně být připraven.

Zajímavé životní pojištění v ČR nabízí Mutumutu. Čím je tak specifické? Přehledností. Nemá nesmyslné výjimky, klient dobře ví, za co platí a na co má nárok. Zajímavá je také odměna za zdravý životní styl.

Při vážných životních situacích o vás bude postaráno

Jsou tři hlavní těžké situace, kdy se můžete dostat do finančních problémů:

Pracovní neschopnost: Úraz nebo nemoc mohou zapříčinit, že nebudete schopní chodit do práce. Stát vám vyplatí zhruba 60 % hrubého příjmu, ale bude to stačit? OSVČ neplatící si nemocenskou navíc nedostanou vůbec nic. Dobré pojištění vás ochrání a pomůže vám udržet si životní standard.

Invalidita: Ve vážných případech vám stát přizná invaliditu a začne vyplácet invalidní důchod. Ani ten ovšem není dostatečný na pokrytí výdajů. Invalidní důchod 3. stupně je v ČR pouhých 11 000 korun. S dobrým pojištěním vás to nemusí tolik trápit.

Smrt: Tato situace je už sama o sobě šílená, když k tomu musí rodina řešit finanční problémy, stává se ještě horší. Nemyslete pouze na sebe, ale i na své blízké.

Srozumitelné pojištění i pro vás

Mutumutu pojišťuje veškeré tyto situace a podmínky pojištění si můžete snadno prostudovat. Jsou uvedené přehledně na pár stránkách. Mutumutu navíc nemá žádné nesmyslné výjimky, kdy by vám pojistná částka nebyla vyplacena. Žádné skryté chytáky.

Kdybyste si přesto později rozmysleli, že o pojištění nemáte zájem, je možné ho kdykoliv zrušit. Bez sankcí a dlouhých výpovědních lhůt, okamžitě do druhého pracovního dne.

Lidé žijící zdravě platí méně

Velmi zajímavým a originálním konceptem Mutumutu je též vracení pojistného, pokud žijete zdravě. U zdravých jedinců je nižší šance, že dojde k nějakému pojistnému plnění, proč by tedy měli platit stejnou částku jako ti, kdo se o sebe nestarají? Zdravě žijícím vrací Mutumutu 30 % zpět!

Pojištění zdraví s Mutumutu si lze sjednat přes internet. Do konce března ke smlouvě navíc získáte sportovní hodinky, když splníte sportovní výzvu.

Pojištění