Nakoupíte nyní, zaplatíte za měsíc. Proč je výhodné mít Twisto?

Nakoupíte nyní, zaplatíte za měsíc. Proč je výhodné mít Twisto?

S Twistem by vám měli ubýt starosti s vašimi penězi, především pak s výdaji

Základní princip Twista spočívá v jednoduchém: nakup nyní, zaplať později. Prakticky to vypadá tak, že vám Twisto na každý měsíc poskytne finanční limit, v rámci kterého můžete libovolně nakupovat.

Na konci měsíce vám pak přijde vyúčtování, které platební kartou či převodem z vašeho bankovního účtu jednoduše uhradíte. Máte na to 15 dní, v krajním případě tak za nákup zaplatíte až za 45 dní.

Splatnost si dokonce můžete odložit ještě o něco déle

Pokud vás trápí mimořádná finanční nouze, stačí uhradit pouze 10 % z dlužné částky a mírný poplatek a zbytek zaplatit až za 30 dnů.

Odložené splátky, bezpečnější placení na internetu i rozdělení plateb

Kromě odkládání plateb nabízí Twisto také možnost rozdělit si jakoukoliv platbu, která přesahuje 1 500 Kč na třetiny. V nejbližším měsíčním vyúčtování se vám tak neobjeví celá suma, jen její třetina. Zbylé dvě pak v následujících dvou měsících.

Twisto účet se v hojné míře používá jako alternativní platební karta pro e-shopy

Protože neplatíte přímo ze svého bankovního účtu (případně platební karty), můžete se při placení cítit mnohem bezpečněji. Pokud jste se tak dosud na některých e-shopech báli nakupovat, nyní již nemusíte.

Protože v okamžiku nákupu nedisponujete na Twisto účtu žádnými prostředky, nikdo vám nemá co zcizit.

V Twisto aplikaci si můžete nastavit také kategorizaci plateb. Přehledně uvidíte, kolik jste zaplatili za jídlo, cestování, sport či zábavu.

Je Twisto účet zdarma?

Za všechny dosud popsané funkce a výhody skutečně nic neplatíte. Spadají totiž do tarifu Online, který je zcela zdarma. Nad ním stojí ještě placené tarify Standard (49 Kč měsíčně) a Premium (99 Kč měsíčně). Tarif standard vám dává možnost získat i fyzickou Twisto kartu a platit z Twisto účtu pomocí Apple Pay a Google Pay z vašich chytrých zařízení. Tarif Premium navíc přidává i možnost sjednat si cestovní pojištění pro celou rodinu a platby v zahraničí ve výhodnějším kurzu. Oba placené tarify máte k dispozici pro první tři měsíce zdarma.

Jak se k Twisto účtu připojit?

Twisto účet si založíte stažením aplikace do svého chytrého telefonu nebo registrací na webových stránkách. Během jediného dne dojde ke schválení účtu, získáte svůj měsíční limit a můžete začít nakupovat.

S neplaceným tarifem Online na desítkách e-shopů, které Twisto Pay podporují. S placenými tarify pak i v reálném světě.

Investice Spoření