Ušetřete svůj čas, vyberte si nejprodávanější hodinky roku 2020

Ušetřete svůj čas, vyberte si nejprodávanější hodinky roku 2020

Jaké byly nejprodávanější a nejlepší hodinky roku 2020?

Přemýšlíte o koupi nových hodinek a chcete si vybrat takové, které budou skutečně stát za to? Pak se inspirujte nejprodávanějšími a nejlepšími hodinkami za rok 2020. Jsou to modely, které rozhodně i v roce 2021 stojí za zvážení.

Statistiku, jaké hodinky byly nejlepší a nejprodávanější, zveřejnil e-shop s prémiovými hodinkami Helveti.cz.

Nejlepší hodinky roku 2020

E-shop Helveti na svém blogu po celý rok představoval modely stojící za zhlédnutí. Na konci roku na základě hlasování vybral ty nejlepší, jimž udělil titul Hodinky roku. Jak to dopadlo?

Zlatou medaili získaly hodinky Junghans Max Bill Chronoscope 100 Jahre Bauhaus 027/4902.02. Jsou typické svou jednoduchostí, černým PVD pouzdrem a provokativní červenou barvou detailů. Bohužel pro vás máme špatnou zprávu. Nejlepší hodinky roku 2020 se už neprodávají, jsou vyprodané.

Stříbrnou příčku obsadil hit Citizen Elegant Worldtime Radio Controlled Titanium CB0190-84L. Rádiem řízené hodinky z titanu pro milovníky klasického stylu s velmi dobře čitelným ciferníkem. Stojí 13 800 Kč.

Na třetím místě skončily hodinky Orient Kamasu RA-AA0003R s velmi pěkným zpracování a safírovým sklíčkem a šroubovací korunkou. Jsou dostupné v řadě barevných variant a cena se drží pod deseti tisíci.

Nejprodávanější hodinky roku 2020

Tak to tedy vidí odborníci, kteří se v hodinkách vyznají. Co si myslí klienti? Preference zákazníků nejlépe odhalíme, když se podíváme na nejprodávanější hodinky.

Zlatou medaili získávají hodinky, jež pobláznily celý svět, Casio G-Shock GA-2100-1A1ER. Jsou odolné, lehké a jednoduše nádherné. Chtěl je snad každý, kvůli tomu se na trhu vyskytuje také řada padělků. Casio odpovědělo vytvořením atraktivních barevných kombinací.

Druhé nejprodávanější hodinky roku 2020 jsou opět od Casia. Tentokrát Casio G-Shock GA-2100-1AER, prostě jen jiná verze předchozího modelu. Ciferník je čitelnější.

Třetí příčku obsadily švýcarské Wenger Urabn Classic Chrono 01.1743.104. Klasické hodinky s hnědým řemínkem, modrým ciferníkem a jednoduchým designem za přiměřenou cenu.

Tak jaké si vyberete vy?

Ušetřete