Výloha i tabulka otevírací doby jsou vaší vizitkou

Výloha i tabulka otevírací doby jsou vaší vizitkou

Podnikejte jako profesionál. Dejte své provozovně styl a design. Nezapomeňte ani na reklamní upoutávky. To vše si máte možnost nechat jednoduše vyrobit ze samolepicích fólií.

Samolepicí reklama je velice praktická právě na identifikaci provozoven a obchodů

Polep výlohy se obvykle realizuje z vyřezávaných fólií. Takto je snadno opatříte názvem obchodu či provozovny i prvky vaší corporate identity.

Polep výlohy dává vašemu podnikání styl a je vlastně reklamou zadarmo, protože obvykle za využití této plochy již nikomu žádný pronájem neplatíte.

Profesionálně by měla vypadat i vaše tabulka otevírací doba

Tabulka otevírací doby, mnohdy se zákonnými údaji o provozovně, je snad zákazníky nejsledovanější částí vašeho průčelí či výlohy. Obvykle je tato tabulka na exponovaném místě, a tak se na ní podepisuje počasí i UV záření. Ideální je pro vyrobit ji opět z exteriérové a UV odolné fólie, nejlépe z vyřezané.

Samolepicí reklama na klíč

Díky reklamě a informačnímu systému vaší provozovny z profi samolepicích fólií budete jako obchod i firma působit seriózně, ale soustředit se máte možnost i na co nejdokonalejší designové provedení těchto prvků.

Výrobu levných a kvalitních polepů na výlohy, okna i dveře nabízí společnost Oreo Media Print. Na webu máte možnost svoji samolepicí reklamu zadat odkudkoliv. Pokud nemáte grafický návrh, i s tím vám ve firmě pomohou, a dokonce vám jej na základě dodaných údajů vytvoří zcela zdarma.

Polepy a samolepicí reklamu si lze nechat zhotovit z až 71 barevných odstínů folie. Firma nabízí instalace po celé České republice i kdekoliv na Slovensku, ale díky tomu, že jsou polepy připraveny profesionálně, vč. přenosové fólie, zvládnete to mnohdy i svépomocí. Ve firmě vám poradí nejen s tím, jak reklamu a polepy nainstalovat, ale i s výběrem vhodných fólií pro interiér, exteriér, pro polep skla, či třeba pro nalepení na zeď.

Ostatní