Úterý, 18 června, 2024

!!UKÁZKA – čl

[obsah_zacatek]

Zásnuby, zásnubní prstýnek a žádost o ruku. Pak přichází plánování svatby

Výběr svatebního místa pro obřad, kde bude svatební hostina, jaké a kde pořídit svatební šaty pro nevěstu, kdo nás na svatbu odveze, jak zabavit děti, jakým dárkem poděkovat těm, kdo byli na naší svatbě… a x dalších dotazů a otazníků, kolem celé svatby.

Přečtěte si naše články, třeba pro vás budou inspirací a využijte na vaší svatbě. Pro rychlejší orientaci jsme je rozřídili jsme je do jednotlivých odkazů.

[radek sloupce=“6″] [sloupec][tlacitko url=“#kotva1″]Svatební šaty[/tlacitko][/sloupec] [sloupec] Snubní prsteny[/sloupec] [sloupec] Svatební fotograf [/sloupec] [sloupec] Místo pro svatbu [/sloupec] [sloupec] Svatební tisk [/sloupec] [sloupec] Dárky pro hosty [/sloupec] [/radek]

 

[radek sloupce=“6″][sloupec] Příprava na svatbu[/sloupec]
[sloupec] Svatební tradice[/sloupec]
[sloupec] Další články [/sloupec]
[sloupec] [/sloupec] [sloupec] [/sloupec] [sloupec] [/sloupec] [sloupec] [/sloupec][/radek] [cara]

 

Svatební šaty, oblečení a doplňky

Každá žena chce být ve svůj den D tou nejkrásnější a alespoň jeden den v životě si obléci krásné bílé svatební šaty. Někdy však jsou velkým problémem finance, které mohou výběr značně ztížit. Proto existují půjčovny svatebních šatů, nabídnou nevěstám krásné svatební šaty.
[blog rubrika=“Šaty“ pp=“10″] [cara]

Snubní prsteny ze zlaty, laciné snubní prsteny z oceli a další

Snubní prsteny si při obřadu vymění ženich s nevěstou jako symbol své lásky a věrnosti. Díky svému významu se jedná o opravdu unikátní šperky a jejich výběr je velkou událostí.
[blog rubrika=“Prsteny“ pp=“10″] [cara]

Svatební fotograf, fotokoutek a další foto inspirace

Svatební fotograf je ten, kdo uchová památku na váš svatební den navždy. Vyberte si svatebního fotografa, kameramana, který natočí video z vaší svatby nebo zvolte jako zábavu pro svatební hosty fotokoutek. To vše je základ u každé svatby. Svatební fotografie.
[blog rubrika=“Foto“ pp=“10″] [cara]

Místo pro svatební obřad a svatební hostinu

Romantická svatba na mlýně může mít mnoho podob V dřívějších dobách si svatbu na mlýně mohli dovolit pouze mlynáři.
[blog rubrika=“Místa“ pp=“10″] [cara]

Svatební oznámení, pozvánky a další tiskoviny

Čtete-li tento text, pak jste pravděpodobně v jedné z následujících situací. Buď jste dostali svatební oznámení či pozvání ke svatebnímu stolu a nevíte, jak či zda vůbec reagovat nebo jak se k tomu postavit.
[blog rubrika=“Tisk“ pp=“10″] [cara]

Svatební dary, dárky pro svatebčany

Každý zná tradici svatebních darů, které dostávají ženich s nevěstou od hostů. Dnes je běžné, aby také novomanželé svým hostům něco malého a milého přichystali. Pojďte se podívat, jak si s dárky pro hosty poradit originálně a jaké překvapení pro ně můžete přichystat.
[blog rubrika=“Dary“ pp=“10″] [cara]

Příprava na svatbu

Svatba je jedinečnou, ale rozhodně ne jednoduchou událostí. Než se pustíte do svatebních příprav, je dobré si předem rozepsat vše, co je třeba zařídit .
[blog rubrika=“na-svatbu“ pp=“10″] [cara]

Svatební tradice

Je po svatebním obědě, všichni se uvolnili a brzy začnou svatební radovánky a svatební zábava. Rozkrojení svatebního dortu novomanžely je okamžik, který ještě spadá mezi oficiální částí svatby a dobou, kdy začíná uvolněnější zábava.
[blog rubrika=“Tradice“ pp=“10″] [cara]

Další články

Různé
[blog rubrika=“Ostatní“ pp=“10″] [obsah_konec]