Víte, jak vybrat výhodnou nebankovní půjčku?

Víte, jak vybrat výhodnou nebankovní půjčku?

Jestliže potřebujete peníze na financování svých potřeb a nemáte dostatek vlastních úspor, nabízí se vám dvě řešení. Buď zajdete do nejbližší banky pro vhodný úvěr nebo oslovíte nebankovního poskytovatele.

Nebankovní půjčky už nejsou tím strašákem jako dříve, protože od konce roku 2016 mohou tyto služby poskytovat jen licencované společnosti, které jsou pod drobnohledem České národní banky. Důležité je pouze vědět, jak vybrat vhodný nebankovní úvěr.

Úvěrová kalkulačka jako odrazový můstek

Vzhledem k tomu, že existuje spousta nebankovních poskytovatelů, jakékoliv ruční porovnávání půjček ztrácí smysl. V tomto směru se vydejte lepší a dostupnější cestou, kterou představuje úvěrová kalkulačka. Na základě několika vstupních údajů vám bude schopna prezentovat a nabídnout jen ty nejvýhodnější půjčky na trhu.

  • Výše nebankovní půjčky.
  • Celková doba splatnosti.
  • Úroková sazba a hodnota RPSN.

S úvěrovou kalkulačkou se pojí především několik výhod. Tuto službu můžete na internetu využít zcela zdarma, a to 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Její databáze je pravidelně aktualizována a výsledky jsou zobrazovány ve vteřině.

Nebankovní půjčka různého typu

Jestliže se vaším cílem stane nebankovní půjčka, měli byste přihlížet i k těm nejmenším detailům tohoto úvěrového produktu. U některých z nich se domůžete například toho, že jsou bez doložení příjmu. Výjimkou nejsou ani mnohé další typy.

  • Půjčka bez ručitele.
  • Úvěr bez zástavy nemovitosti.
  • Neúčelová půjčka.
  • Půjčka v hotovosti.

Díky odlišnosti jednotlivých nebankovních produktů je zřejmé, že si v tomto směru přijde na své opravdu každý žadatel. Někoho může oslovit krátkodobý úvěr se splatností na jeden měsíc nebo půjčka do výplaty, jiný dá přednost dlouhodobému úvěru.

Získejte půjčku na internetu

V souvislosti s úvěrovou kalkulačkou je třeba zmínit ještě jednu důležitou věc. Pokud prostřednictvím tohoto nástroje najdete vhodný produkt, můžete o něj i požádat. Ano, nebankovní půjčka je dostupná online. Stačí vyplnit žádost na internetu a v mnoha případech elektronicky dořešíte i zbývající administrativní náležitosti.

Jestliže potřebujete peníze pro financování čehokoliv, přemýšlejte kromě bankovní půjčky také o té nebankovní, která může být ve výsledku dostupnější.

Půjčky